Vernisáž se vydařila

V pátek 21. 4. proběhla v prostorách Galerie v kapli vernisáž výstavy prací žáků naší školy. Konala se k 55. výročí založení naší školy. Vernisáž uváděla paní Míla Hudečková. Na začátku přítomné potěšili svým krátkým vystoupením naši prvňáčci. Zpívali písničky s doprovodem relaxačních hudebních nástrojů. Na kytaru doprovázela paní učitelka Nedopilková.

Přítomné hosty přivítala paní ředitelka Pavla Paseková, která zároveň výstavu zahájila. Další kulturní vystoupení bylo v podání žákyň ZUŠ Veroniky Černotové a Kateřiny Šujanové. Zahrály na piano a příčnou flétnu skladbu Gavotte. Paní Hudečková představila sponzory Galerie v kapli, poté si hosté mohli výstavu prohlédnout. Z této akce natočila reportáž regionální TV Polar. Výstava potrvá do 10. června, přijďte se podívat.