Hry sportovní všestrannosti 2018

Tato akce je finančně podpořena Městem Bruntál

Logo Bruntál Berevný_Pruh-orez (2)

Projekt „Hry sportovní všestrannosti 2018“ proběhl na Základní škole, Bruntál, Rýmařovská 15, příspěvková organizace, na konci školního roku 2018, před vydáním vysvědčení. Závodů se zúčastnilo 36 žáků základních škol okresu Bruntál.

A jak to všechno dopadlo výsledkově? Chlapci družstva B ZŠ Bruntál svou kategorii vyhráli, na 2. místě se umístili chlapci ze ZŠ Bruntál družstva A. Družstva Bruntálu vyhrála tedy přesvědčivě svou kategorii. Na dalších místech se umístila ZŠ z Krnova (chlapci družstva A a B) a družstvo chlapců z Rýmařova. V kategorii dívek vyhrály dívky Bruntálu, 2. byly dívky z Rýmařova a 3. místo obsadilo opět druhého družstvo dívek z Bruntálu. Po složitém počítání rozhodčích došlo také na celkové výsledky. Celkové prvenství si odnesli závodníci z bruntálské základní školy. Na dalších místech se umístili žáci z Rýmařova a Krnova.

Celkově lze závody všestrannosti žáků se speciálními vzdělávacími potřebami hodnotit pozitivně. Jsme rádi, že jsme také v roce 2018 mohli díky podpoře MěÚ v Bruntále naplnit myšlenky projektu. V roce 2018 byl spolek “Speciální škola dětem“ financován také z prostředků MěÚ Bruntál.

Na další spolupráci s MěÚ Bruntál se také v budoucnu těšíme a za finanční podporu města děkujeme.

 IMG_3385