Máme talent!

Paní učitelky a žáci ze speciálních tříd přijali pozvání kamarádů z krnovské speciální školy a v úterý 19.2. brzy ráno se společně vydali do Krnova na Talentmánii. Jedná se o regionální nesoutěžní přehlídku talentů ze speciálních tříd. V letošním roce se jí kromě naší školy zůčastnily školy z pořádajícího Krnova, z Úvalna, Rýmařova a  Opavy. Naši žáci a paní učitelky se pilně připravovali v tanečním kroužku a v hodinách hudební výchovy. V první části programu vystoupili s tancem Diamonds a ve druhé roztleskali publikum Čtverylkou a Valčíčkem. Jako bonus naše vedoucí kroužku Helenka Hádělová připravila pro všechny děti taneční workshop a naučila je kroky jednoduchého tanečku, který si na závěr zájemci společně zatančili. Za své výkony dostali všichni účinkující diplom a krásný balíček s dobrotami. Velký dík si zaslouží i paní učitelky, které neváhaly a nahradily děti, které ráno nepřišly na vlak. Talentmánie není jen o vystupování, ale i o setkávání a inspiraci. Děti měly možnost potkat své bývalé spolužáky, kteří jsou studenty v Opavě a Krnově. Poděkování patří organizačnímu týmu – bylo nám v Krnově hezky a těšíme se na další ročník.