RymarovskaBr.55

Letos naše škola slaví 55. výročí svého založení. Učitelé naší školy si připravili akci v retro stylu a vydali se sportovat. Běžky, startovní čísla a dobrá nálada tvořily nutný doplněk sportovního odpoledne. Někteří účastníci stáli na běžkách po dlouhé době. U některých byla vidět dobrá fyzická kondice a také zapálení pro sportovní využití volného času.

Po obědě jsme se sešli u školy. Rozdali jsme startovní čísla, zkontrolovali běžecké vybavení a přesunuli se na start mezi Lidlem a RZS Bruntál na Zeyerově ulici. Na sněhu jsme nasadili běžky. Trasa byla kolem lesa pod Uhlířským vrchem až k posedu. Tam byla přestávka. Posilnili jsme se retro svačinkou – chlebem s husím sádlem a cibulí a Honzovými buchtami s jablky nebo tvarohem. Po malém odpočinku jsme se vydali zpět. Na závěr jsme se odměnili kafíčkem a zákuskem na poslední zastávce v cukrárně. Posezení jsme si zpestřili turnajem ve hře Dobble. Všichni zúčastnění získali diplom a medaili. Odpoledne bylo pěkně veselé a všichni odešli domů spokojení.