Supersportovec 2017

V pátek 23. 6. proběhl 2. ročník sportovního dne SUPERSPORTOVEC 2017. Byly celkem čtyři disciplíny, které museli sportovci splnit. První disciplínou byl běh na 50m. Žáci se poprvé seznámili se startovacím postojem. Názorně jim vše ukázal pan učitel Brada a poté žáci mohli doběhnout k cíli. Všichni se moc snažili (i p. uč. Lašáková a p. uč. Brada zdárně doběhli do cíle).

Druhou disciplínou byl hod kriketovým míčkem pod vedením a měřením pana učitele Bučka. Třetí disciplínou byl skok do dálky, kde se dařilo některým zanechat obtisk svého obličeje v písku. Na závěr bylo jedno velké překvapení a to netradiční – čtvrtá disciplína. Úkolem bylo, co nejrychleji oběhnout jedno kolečko kolem stadionu. Nejlepší sportovci byli odměněni. Žáci byli rozděleni do tří kategorií.

V 1. kategorii (spec. třídy) zvítězil Tomáš Seifert a Kristýna Bongilajová.

Ve 2. kategorii (1. a 2. třída) zvítězil Luciano Rajs a Natálie Minarčíková.

Ve 3. kategorii (3. a 4. třída) zvítězil Adam Giňa a Mariana Pechová.

Na závěr byli vyhlášeni absolutní vítězové. ATLETEM ROKU 2017 se stal Tomáš Seifert a ATLETKOU ROKU 2017 se stala Mariana Pechová.

Všichni předvedli svůj sportovní talent a věříme, že heslo: BĚHEJ, SKÁKEJ, HÁZEJ RÁD …ATLETEM SE MŮŽEŠ STÁT! bude pro žáky velkou motivací na další rok.

SPORTU NAZDAR – ZDAR (p. uč. Šárka a Simča)