Česko-polský Halloween

Na dny 24. a 25. října bude ještě dlouho vzpomínat 15 nejhodnějších žáků prvního stupně naší školy a spolu s nimi i jejich polští kamarádi z Prudniku. V tyto dny se totiž budova prvního stupně proměnila ve strašidelnou školu v rámci akce HALLOWEEN. Ti, kdo pravidelně navštěvují naše stránky, ví, že se jedná o akci, která má již na naši škole tradici a děti se na ni těší už od září. Tentokrát však byl tento „svátek všech svatých“ zařazen do projektu „Ruka w rękę“, takže naše škola hostila patnáct dětí z Polska („Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Prudniku). Tento projekt je spolufinancován z prostředků Evropského fondu pro regionální rozvoj ERDF

 

“Překračujeme hranice“

Tato fotografie je v plném rozlišení, pro zvětšení klikni.

pa240024_800

VIDEOGALERIE

“ ZASEDACÍ MISTNOST 🙂 “

PŘIVÍTÁNÍ SE S POLSKÝMI KOLEGY

SEZNÁMENÍ A SVAČINKA

WORKSHOPY

VÝSTAVKA VYDLABANÝCH DÝNÍ

JAK SE NÁM DÝNĚ POVEDLY?

VEČERNÍ PRŮVOD MĚSTEM

SOUTĚŽE