Švihadlový král a královna 2018

V pátek 1. 6. 2018 se děti 1. stupně a žáci speciálních tříd zúčastnili sportovního klání „O krále a královnu“ ve skocích přes švihadlo. Tuto soutěž pořádáme již čtvrtým rokem pro žáky ke Dni dětí. Užijeme si legraci, trochu adrenalinu, pobavíme se a zahrajeme si i hry. Žáci byli rozděleni do tří kategorií. Žáci speciálních tříd a prvňáci až třeťáci skákali třicet vteřin a žáci 4. a 5. třídy skákali celou minutu.

V kategorii žáků speciálních tříd se královnou stala Kristýnka Bongilajová s počtem 35 přeskoků, králem se stal Dominik Kolek s 23 přeskoky.

V kategorii žáků 1. až 3. tříd se stala švihadlovou královnou Evelína Ferencová  z 1. A počtem 56 přeskoků. Králem švihadel se stal František Rajs  ze 3. A  s počtem 60 přeskoků.

V kategorii žáků 4. a 5. tříd se královnou stala Pompová Šárka z 5. B se 112 přeskoky. Švihadlovým králem se stal Antonio Rajs z 5. A  se 100 přeskoky.

Všechny děti za odvahu a bojovnost obdrželi sladkou odměnu. Děkujeme paní ředitelce, panu zástupci za možnou realizaci sportovního klání k MDD, všem paním učitelkám a panu učiteli Vojtovi, který svým kladným vztahem ke švihadlu vyplnil část našeho programu.

Zdenka a Lára