Slavíme svátek dětí

Ani na naší škole nezapomínáme na MDD. V pátek 31. května se naše škola proměnila ve veselé hřiště. Zahájili jsme vystoupením našich kamarádů z tanečního kroužku. Žáci prvního stupně měli možnost si vyzkoušet, co všechno dokážou. Čekalo na ně plno různých atrakcí a úkolů, které si připravily paní učitelky z Růžovky. Skákalo se v pytlích, střílelo se na kelímky, poznávaly se dopravní značky, stromy a pohádky, třídila se zelenina a ovoce, na lžíci se přenášel míček,… Celým dnem nás provázela hudba a tanec a samozřejmě dobrá nálada. Na všechnu zábavu dohlížela paní Klaunová a paní Hastrmanová.  Děti měly i malý workshop, kde je paní učitelka Hádělová učila kroky country tance. Součástí dětského dne byla i soutěž o Švihadlového krále a královnu, kterou pro děti připravily paní učitelky Šulcová a Románková. Na závěr došli k vyhlášení nejlepších skokanů přes švihadlo. Každá třída dostala pytel plný sladkostí, který si zasloužila splněním všech úkolů.

Byl to parádní den a nádherná oslava svátku dětí pro všechny žáky, kteří odcházeli domů s úsměvem na tváři.