Naše testování

Dnes již podruhé v tomto týdnu proběhlo antigenní testování žáků. Proč se ve škole testuje? Chceme mít pro naše žáky bezpečné prostředí, pro rodiče jistotu, že jsou jejich děti zdravé a pro učitele povzbuzení, že nám na nich také záleží. Dnešní fotografie jsou z Růžovky. Naši žáci z 1. stupně i žáčci ze ZŠ speciální testování zvládají skvěle. Jsme moc rádi i za pomoc maminek, které pomáhají s testováním svého dítěte. I děti, kterým maminka nepomáhá jsou šikovné a zvládnou použít štětičku přímo ukázkově. Paní učitelky v roli laborantek jen pomáhají s dokončením testu. Atmosféra je klidná a občas se i zasmějeme, protože to prostě šimrá. Na 2. stupni jsou žáci také šikovní, zvládají se otestovat, protože jinak by se se svými spolužáky a pedagogy moc neviděli… A to už nám učitelům i žákům chybělo.