Pohádkový dětský den Růžovky

Dne 4. 6. 2021 se u nás odehrál pohádkový dětský den, kde se zámecká zahrada druhého stupně proměnila v pohádkový ráj. Zahrada byla plná pohádkových bytostí. Princezny, víly, Sněhurky, trpaslíci, Popelky, Pat a Mat, mušketýři, berušky, Ferda mravenec, piráti, miminka, zvířátka, indiáni a spousta dalších. Víle Palošce a princezně Lalašce až oči krásou přecházely. Pohádkový dětský den byl zahájen v devět hodin, kde byl vílou a princeznou oznámen program dne😊

Začalo se plněním úkolů na 8 stanovištích s pohádkovými motivy (Čaroděj a zakletá písmena, Popelka-Popelák přebíral barvy korálek, Princezna-princ koloběžka první, Králíci z klobouku….).

Třídy postupně u každého stanoviště plnily úkoly a za každé splnění úkolu dostaly odměnu a nálepku na kartičku. Celé dopoledne nám hrály písničky z pohádek, a tak byla atmosféra opravdu pohádková. Po splnění všech úkolů a skvělého občerstvení dětí, následovala oblíbená diskotéka, kterou úžasně zajišťovala nadaná DJ Šmoulinka. Byla to parádní a pořádná show se všemi hity. Jak to již bývá, každá pohádka má šťastný konec, a tak i ta naše pohádka velmi dobře skončila😊. Paní zástupkyně byla nadšená z chvilkového vstupu do naší pohádky a zanechání reality za branou. Všem pohádkovým bytostem poděkovala za krásné masky, úspěšné plnění úkolů, skvělou práci a předala každé třídě ceny. Po úspěšném ukončení, výborném občerstvení, jsme se všichni pomalu začali vracet do reálného života s velmi příjemnou náladou, kdy byly děti velmi spokojené a celý učitelský sbor také.

Poděkování patří všem pomocníkům, organizátorům a našemu skvělému sponzorovi HAVLÍK-OPAL tyčinky Bruntál😊

A co my víme, třeba to pohádkové štěstí čeká na každého z nás 😊.

Podívejte se na naše video:

https://youtu.be/ay6CFFqq8Vw