Dětský den aneb BÁL VODNÍKŮ

Brekekééééé….Žbluňk….ozývalo se v pátek 10.06.2022 z budovy naší základní školy.

Připlaval vodník Česílko na velkou slávu „Bál vodníků“. Když se tak rozhlížel kolem, hned postrádal své vodní víly Dušinku a Pentličku. Ty jeho volání brzy vyslyšely a přitancovaly za ostatními vodníky, vílami, žabkami a všemi ostatními vodními tvory

A nám mohl  začít  DĚTSKÝ DEN prvního stupně z Růžovky. Po zahájení se začaly plnit úkoly, které byly všechny spojeny s vodním světem (chytání rybiček v rybníku, chytání dušiček do hrnečku, zdobení rybníčku, skákání žabiček, hledání perliček….a spousta dalších).

Během akce bylo úžasné občerstvení – sladké frgály, později od sponzora dětského dne JANTAR párky v rohlíku a dále byly i odměny od dalších sponzorů Zubatá žába Bruntál dárkové předměty a na zub od HAVLÍK Opal Bruntál jejich skvělé tyčinky. Žáci za splnění dostali do třídy velkou dárkovou tašku a během celého dne se nám hudba rozléhala téměř po celé škole. Bál byl jak se patří veselý a všichni si to náramně užili.

Velké díky všem učitelkám, vodnickým tvorečkům, organizátorkám, vedení školy a také budově školy, která měla pochopení pro tento BÁL VODNÍKŮ a hlavně veliké poděkování našim skvělým sponzorům JANTAR maso a pekárna, Zubatá žába, Havlík Opal.

Váš vodník Česílko a vodní víly Dušinka a Pentlička:)