Zlatokopové 21. století

Dnes 15. prosince se v základní škole na Rýmařovské ulici hledalo zlato. A jaké? To počítačové. Naše škola uspořádala pro naše žáky a spřátelenou školu z Rýmařova soutěž v počítačových dovednostech. Soutěžila tři přihlášená družstva, jedno z rýmařovské školy a dvě z bruntálské. Žáci měli za úkol zjistit jak probíhala historie internetu. Dalším úkolem byla tvorba pozvánky na školní karneval, kde se sledovalo, zda žáci umí použít textový editor podle zadaných požadavků. Bonusovým úkolem byla velká osmisměrka, ve které se ukrývaly pojmy z počítačového světa. Všichni si to užili, společně si popovídali. Vůbec nám nešlo o vítězství, ale o to, sdílet čas s kamarády z jiné školy. Na prvním místě se umístilo družstvo z Rýmařova, druhé a třetí místo obsadili naši žáci. Všem srdečně gratulujeme.